SHËNDETËSI

Lajme Shendetesi

Publikohet rezultati 24 orësh nga IKSHPK, shqetësuese numri i

386 TË SHËRUAR DHE 591 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 3.674