Agim Bahtiri drekon me Bekim Jasharin: Kërkojnë kryetarllakun plus 4 vite

 Agim Bahtiri drekon me Bekim Jasharin: Kërkojnë kryetarllakun plus 4 vite

Kryetari i Skenderajit duket se ka një miqësi shumë të mirë me Agim Bahtirin.

Ata sot së bashku kanë drekuar në njërin nga restauranet në Liqenin Akumulues.

Përmes një postimi në facebook, Bahtiri ka shkruar se ata, të dytë meritojnë të qeverisin edhe për 4 vite.

Postimi i plotë:

Ishte kënaqësi të pres në vizitë Kryetarin e Skenderajt, Bekim Jashari.

Mitrovica dhe Skenderaj meritojnë të vazhdojnë të mirëqeverisen. +4
AB

TË NGJASHME