Amir Rrahmani nis nga banka ndeshjen: Napoli – Spartak Moska/ Dalin formacionet

 Amir Rrahmani nis nga banka ndeshjen: Napoli – Spartak Moska/ Dalin formacionet

Napoli luan ndeshjen e dytë në Europa League ndaj Spartak Moskës, shkruan Sinjali Sport.

Përballje që zhvillohet në “Diego Armando Maradona” fillon nga ora 18:45.

Skuadra e Napoli barazoi në ndeshjen e parë me Leicester Cityn dhe ka një pikë në pozitën e dytë, kurse rusët u mposhtë në takimin e parë nga Legia dhe janë të fundit në grupin C.

Formacionet për këtë takim janë publikuar, ku nga radhët e italianëve, në bankën rezervë gjendet mbrojtësi kosovar, Amir Rrahmani.

TË TJERA