Bëri gati valixhet, merret vendimi për Fifin a do e lërë shtëpinë?

 Bëri gati valixhet, merret vendimi për Fifin a do e lërë shtëpinë?

Moderatorja, Arbana Osmani tha se këngëtarja do e vazhdoj qëndrimin brenda në shtëpi.

Edhe pse, Fifi bëri gati valixhet nuk do largohet nga shtëpia, shkruan lajmi.net.

Theksojmë se nata e sontme nuk ka qenë edhe e mirë për këngëtaren sepse humbi ndjenjat live pas një debati me opinionisten, Balina Bodinaku.

Pjesë nga debati:

Balina: Ke ndërhyrë dhe kjo është hera e dytë që ndërhyn në një lidhje. Leji të bëjnë çfarë duan ata. Të ka dalë loja nga duart dhe po e humb vëmendjen.

Fifi: Unë nuk kam nevojë për një vëmendje të tillë. Për këtë vëmendje unë dal nga shtëpia urgjentisht tani. Arbana dal nga shtëpia tani. Në këto momente Fifit i bie të fikët.

Pas pak çastesh produksioni njoftoi se është mirë dhe se ajo tani ndodhet në dhomën e gjumit për tu qetësuar.

TË TJERA