Dilemë e madhe! Kush është Sabiani dhe kush është Antonela në këtë foto?

 Dilemë e madhe! Kush është Sabiani dhe kush është Antonela në këtë foto?

Cdo dite ne Big Brother VIP del dicka qe i mban njerezit te lidhur para ekrani. Filloj me keto ciftezimet kot ose plot, me shoqerite mes banoreve, sherret e cdo gje tjeter.

Por dilema e dites sot s’ka lidhje me asnje nga keto, por ka lidhje me Sabianin dhe Antonelen.

Te ulur te dy me kurriz ne kuzhine, me te njejtin model e ngjyre flokesh Sabiani dhe Antonela ngaterruan rrjetin. Kush eshte Sabiani dhe kush Antonela ka qene dilema ne gjithe postimet ne rrjet.

TË TJERA