E dhimbshme: Vdes i riu nga Mitrovica, Qëndrim Sadriu

 E dhimbshme: Vdes i riu nga Mitrovica, Qëndrim Sadriu

Një lajm i rëndë ka ardhur për qytetin e Mitrovicës dhe familjen Sadriu.

Sot është ndarë nga jeta i riu, Qëndrim Sadriu nga qyteti i Mitrovicës.

I ndjeri Sadriu ka qenë personi i dashur nga shoqëria e tij dhe i vlerësuar nga ta, ndërsa menjëherë kanë filluar të mbushen rrjetet sociale me fotografinë e të ndjerit, ku shprehen ngushëllimet për familjen.

Qëndrim Sadriu ishte edhe mbështetës i sportit mitrovicas, me theks të veçant i klubit basketbollistik Trepça.

TË TJERA