Enca kalon natën duke shikuar porno?

 Enca kalon natën duke shikuar porno?

Enca Haxhia njihet si njëra nga femrat më pr.ovokuese në showbizin shqiptar.

Bukuroshja shtjellon tema nga më të ndryshmet, duke mos lenë anash as ato më emocionale.

Së fundmi ishte e ftuar në ‘Prive’ teksa u përgjigj në 50 pyetje interesante.Tek pyetja se çfarë preferon të bëjë në mbrëmje, të luaj me video game, t’i vizitojë të afërmit apo shikon po.rno, ajo duke buzëqeshur nuk hezitoi të përgjigje.‘Video games është e sigurt që unë nuk luaj kurrë.Mbrëmjet i kaloj më shokun tënd ngushtë.Jo në të vërtetë mbrëmjet kam qef ti kaloj me njerëzit e mi të dashur, me familjen dhe shoqërinë’ tha ajo./Indeksonline

TË NGJASHME