“Fillimi i diçkaje të bukur”, Keith dhe Adriana Matoshi të lumtur derisa darkojnë së bashku

 “Fillimi i diçkaje të bukur”, Keith dhe Adriana Matoshi të lumtur derisa darkojnë së bashku

Aktorja e njohur, Adriana Matoshi dhe Keith Groenveld, kanë bërë disa muaj në lidhje dashurie.Gjatë tërë këtyre kohëve, dyshja kanë ndarë fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi, Keith ishte ai që vendosi të shpërndajë një imazh, ku shihet i lumtur duke darkuar me të dashurën.

“Fillimi i diçkaje të bukur. Mbrëmjen e ditëlindjes sime, Zoti më dhuroi një dhuratë të mrekullueshme, dhe ishe ti”, u shpreh futbollisti kundrejt aktores.

Çifti u shfaq me veshje elegante, derisa ngrënin dolli për dashurinë dhe momentet e kaluara së bashku.

TË NGJASHME