Fisnik Syla nuk heq dorë nga Fjolla Morina, bën hapin e parë për ribashkimin me të

 Fisnik Syla nuk heq dorë nga Fjolla Morina, bën hapin e parë për ribashkimin me të

Menjëherë pas lirimit nga paraburgimit, Fjolla Morina u komentua në media për ndarjen nga Fisnik Syla.

Si Fisniku, poashtu edhe Fjolla kanë fshirë të gjitha fotografitë që kishin së bashku në rrjete sociale, derisa edhe kanë hequr njëri-tjetrin nga lista e miqve.

Por, duket se Syla nuk po heq dorë dot nga këngëtarja. Biznesmeni ka pëlqyer fotografitë e fundit që Morina ka sjell para ndjekësve të saj në Instagram.

Kujtojmë se Fjolla dhe Fisniku u martuan në Maldive në vitin 2020.

TË TJERA