Getinjo nis ditën me Besnik Tahirin: Me shokun tem

 Getinjo nis ditën me Besnik Tahirin: Me shokun tem

Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, vazhdon të jetë reperi më i suksesshëm dhe më i dashur për publikun shqiptar.

Së fundi, ai ka publikuar një fotografi ku shihet bashkë me Besnik Tahirin.

“Me shokun tem”, ishte mbishkrimi i kësaj fotografie.

TË NGJASHME