“Ishte dashuri me shikim të parë”, Naim Abazi rrëfen njohjen me Mihrije Brahën

 “Ishte dashuri me shikim të parë”, Naim Abazi rrëfen njohjen me Mihrije Brahën

Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë, së fundmi në një intervistë për emisionin “ABC-ja e mëngjesit”, folën për projektet e reja dhe jetën e tyre personale.

Dyshja treguan se edhe cila ka qenë gjëja e parë që kanë pëlqyer të njëri-tjetri kur janë njohur për herë të parë.

Braha tha se kishte qenë zëri i Naimit, ndërsa ky i fundit tregoi se ishte bukuria e Mihrijes.

“Gjëja e parë ishte bukuria. Ishte dashuri me shikim të parë.”, tha Naimi për moderatorin. Më pas, Mihrija tregoi dhe një situatë komike kur u pyet nga Albani se cili prej tyre e kishte harruar datën e përvjetorit të martesës. “Për ta justifikuar këtë, kam harruar dhe ditëlindjen time. E kam kuptuar pas tre ditësh.”, tregoi me humor këngëtarja. /abcnews.al

TË TJERA