Ja kush është biznesmeni që përflitet si i dashuri i Shkendës

 Ja kush është biznesmeni që përflitet si i dashuri i Shkendës

Ka tash e disa ditë që po përflitet mbi një lidhje të re të Shkenda Dubovës.

Fillimisht ishte një foto e postuar nga vetë Shkenda që ngriti dyshimet e më pas në festën e Dubovës, Big Mama “nxori zbuluar” çiftin përmes një postimi të cilin e fshiu më pas.

Por kush është ky person që po dyshohet si i dashuri i ri i Shkenda Dubovës?

Prive.al mëson se mashkulli krah bukuroshes është një biznesmen nga Shqipëria.

Ai quhet Elis dhe është i angazhuar në një seri biznesesh që përfshijnë tregti me produkte ushqimore dhe një zingjir të qendrave estetike.

TË NGJASHME