Kadrijaj: Po shihet soji i kujt po e mbron Sali Zyben

 Kadrijaj: Po shihet soji i kujt po e mbron Sali Zyben

Pas akuzave të Naim Miftarit kundrejt liderit të AAK-së z. Ramush Haradinaj, pas deklaratave të këtij të fundit se deputeti Zyba ka bërë rolin e sekserit të votave në çështjen e zgjedhjes së presidentit, ka reaguar deputetja Time Kadrijaj.

Ajo ka shkruar në profilin e saj në Facebook: “Po shihet kush është Sali Zyba, kur ka mbet me mbrojt soji i Naim Miftarit!”.

Naim Miftari njihet si person kontravers dhe që është paraqitur si ish pjesëtar i SHIK-ut, e që kohë pas kohe ka akuzuar krerët e UÇK-së, me akuza të rënda që asnjëherë nuk janë argumentuar.

TË NGJASHME