“Kam punuar shumë mos me ja marrë fytyrën prindërve”, vajza e Lutfi Hazirit vjen me deklartë të papritur

 “Kam punuar shumë mos me ja marrë fytyrën prindërve”, vajza e Lutfi Hazirit vjen me deklartë të papritur

Kënga Haziri është një nga femrat në Kosovë që ndjeket shumë në rrjetet sociale.Me pozat nga më të ndryshmet ajo gjithmonë provokon, e çdo herë është pjesë e mediave rozë, shkruan GazetaBlic.Krahas kësaj, Kënga Haziri në një intervistë për ‘No Filt’ ka treguar për herë të parë se si është të jesh vajza e një poltikani.

“I ka benefitet e veta sepse babai ka punuar shumë dhe për këtë e kam ndjerë si përgjegjësi për të punuar edhe unë më shumë, mos me ja marrë fytyrën prindërve”, u shpreh ajo

TË NGJASHME