Këmba e Valon Berishës në gjendje të keqe disa ditë pas lëndimit, futbollisti publikon pamjet

 Këmba e Valon Berishës në gjendje të keqe disa ditë pas lëndimit, futbollisti publikon pamjet

Futbollisti kosovar, Valon Berisha është duke u përballur me një lëndim jo të lehtë dhe për shkak të kësaj ai nuk është duke u paraqitur për ekipin e tij, Reims.

Berisha në Instastory ka publikuar pamje të këmbës disa ditë pas lëndimit dhe nuk duket aspak në gjendje të mirë, transmeton Indeksonline.

Kosovari u lëndua në ndeshjen kundër Lille dhe u detyrua të largohet nga loja në minutën e 8-të.

TË TJERA