Kujt i takojnë shpenzimet e dasmës? Plas sherri mes çiftit një ditë pas dasmës

 Kujt i takojnë shpenzimet e dasmës? Plas sherri mes çiftit një ditë pas dasmës

Çifti Ayenur dhe Sinan A., të cilët u martuan në rrethin Marmaris të Muglas në Turqi, kohët e fundit u rrahën në mes të rrugës për shkak të shpenzimeve të dasmës së tyre.

170720210834197245447

Çifti, së bashku me një mik, erdhën në vendndodhjen Uzunyal, ku edhe filloi sherri, raporton t24.

Ayenur A., e cila u godit me një shuplakë dhe grusht, ka paraqitur rastin në polici.

Tashmë dyshja vetëm disa orë pas martese kanë paraqitur dokumentet për shkurorëzim.

Mësohet se nusja është e papunë ndersa dhëndri ishte auto-mekanik.

TË TJERA