Liga e Parë me ndeshje të zjarrta, në program janë 9 ndeshje!

 Liga e Parë me ndeshje të zjarrta, në program janë 9 ndeshje!

Liga e Parë në futbollin kosovar do vazhdojë sot me ndeshjet e xhiros së tretë.

Në program janë gjithsejtë nëntë ndeshje, shkruan Sheshi.info

Në kuadër të Grupit A, spikat ndeshja mes Trepcës dhe Vellaznimit. Kurse, në Grupin B, interesant pritet të jetë dueli mes Flamurtarit dhe Vitisë.

Gazeta “Sheshi” do t’ua sjellë në kohën reale të gjitha rezultatet.

Këto janë ndeshjet e ditës së sotme:

Grupi A:

A&N – Liria

Rahoveci – Trepca ‘89

Onix Banja – Drenasi

Istogu – Besa

Trepca – Vëllaznimi

Grupi B:

Ramiz Sadikut – Vllaznia e Pozheranit

Vushtrria – 2 Korriku

Arbëria – Kika

Flamurtari – Vitia

TË NGJASHME