Lista e lojtarëve të Feyenoordit të ftuar kundër Dritës

 Lista e lojtarëve të Feyenoordit të ftuar kundër Dritës

Drita dhe Feyenoordi do të sfidohen mesvete në ndeshjen e parë të raundit të dytë në Ligën e Konferencës.

Kjo përballje do të zhvillohet të enjten me fillim nga ora 21:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, shkruan Demokracia.com.

Gjigantët e futbollit holandez, Feyenoord kanë bërë publike listën e lojtarëve të ftuar në takimin kundër nënkampiones së Kosovës, Dritës.

Më poshtë mund të shikoni listën e plotë të lojtarëve të ftuar nga Feyenoord.

Justin Bijlow
Marcus Holmgren Pedersen
Marcos Senesi
Mark Diemers
Luis Sinisterra
Leroy Fer
Orkun Kökcü
Bryan Linssen
Tyrell Malacia
Franco Antonucci
Róbert Bozeník
Ofir Marciano
Naoufal Bannis
Ramon Hendriks
Guus Til
Christian Conteh
Jens Toornstra
Thijs Jansen
Wouter Burger
Lennard Hartjes
Antoni Milambo.

TË NGJASHME