LUKAKUUUUUUUUUU!!!! “Unë, unë, jua thashë”… Interi shpartallon Milanin (VIDEO)

 LUKAKUUUUUUUUUU!!!! “Unë, unë, jua thashë”… Interi shpartallon Milanin (VIDEO)

Interi shpartallon Milanin! Romelu Lukaku, pas asistit, gjen edhe golin personal, teksa feston duke bërtitur “unë, unë, jua thashë dreqin”

Kundërsulm vrasës dhe belgu që shëtit Romagnoli duke goditur fort dhe saktë dhe mposhtur Donnarumma.

Milan-Inter 0-3! Turpëruese për kuqezinjtë.

TË NGJASHME