Me dy takimet e sotme, mbyllet xhiro e 7-të në BKT Superligën e Kosovës

 Me dy takimet e sotme, mbyllet xhiro e 7-të në BKT Superligën e Kosovës

Java e shtatë në Superligën e Kosovës në futboll mbyllet sot me dy ndeshje mjaftë interesante.

Padyshim se ndeshja kryesore do zhvillohet në stadiumin “18 Qershori” të Klinës, aty ku do përballen Dukagjini dhe Drita, shkruan Sheshi.info

Interesant pritet të jetë edhe në kryeqytet ku kampionia në fuqi, Prishtina, do t’i bëjë konak Ulpianës.

Dy ndeshjet startojnë në ora 15:00.

TË TJERA