“Më mbeti merak ”, ferizajasi që bëri tatu Vjosën dhe Albin tregon pse nuk e bëri Rugovën

 “Më mbeti merak ”, ferizajasi që bëri tatu Vjosën dhe Albin tregon pse nuk e bëri Rugovën

Mori vëmendje të madhe pasi jetësoi dy figurat politike në trupin e tij, Shiqeri Ramadanit nga Ferizaj i mbeti merak ta bëj edhe një tatuazh tjetër.

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani janë figurat politike të preferuara me të cilat Ramadani nuk hezitoi t’i jetësoj ato në dy krahët e tij, shkruan Insajderi.

I ftuar së fundmi në emisionin “Sui Generis” ai rrëfeu për periudhën e tij kur vendosi të bëj tatuazhet.

TË TJERA