Meta “arratiset” nga presidenca! Shfaqet me kapele dhe një birrë në dorë, si model reklamash!

 Meta “arratiset” nga presidenca! Shfaqet me kapele dhe një birrë në dorë, si model reklamash!

Presidenti Meta duket se ka marrë pushimet e parakohshme dhe është larguar nga presidenca duke u “arratisur” në det.

Një foto e publikuar në rrjetet sociale Meta shihet pranë detit, me një birrë në dorë dhe i buzëqeshur.

Ndryshe nga se e kishim pare vitin e kaluar dhe këtë vit para zgjedhje ku i kishte shpallur luftë kryeministrit Rama, presidenti duket se ka gjetur qetësinë me detin dhe me ecje e ku duket se i është rikthyer buzëqeshja. Nga fotoja ai duket si një model reklame birre.

TË NGJASHME