Ndodh edhe kjo: Mitrovicasi frikëson fëmijët me elektroshok

 Ndodh edhe kjo: Mitrovicasi frikëson fëmijët me elektroshok

Policia ka arrestuar dje një burrë në Mitrovicë pasi i njëjti po frikësonte disa fëmijë me elektroshok.

Ai është intervistuar dhe më pas është liruar në procedurë të rregullt

“Rr. Ahmet Selaci, Mitrovicë 29.09.2021-11:35. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti me një elektroshok i ka frikësuar disa fëmijë. Njësiti policor nga i dyshuari ka konfiskuar elektroshokun. I dyshuari pas intervistimit, është liruar në procedurë të rregullt“, njoftoi Policia.

TË TJERA