Pamje kur vetëtima godet një fermë të pulave në Kamenicë (VIDEO)

 Pamje kur vetëtima godet një fermë të pulave në Kamenicë (VIDEO)

Gjatë ditës së djeshme një fermë e pulave në fshatin Koretin të Kamenicës është goditur nga vetëtima dhe ka marrë flakë.

Periskopi ka siguruar video teksa shihet fermës duke i dalë flaka, si pasojë e goditjeve të forta nga rrufeja.

Nuk dihet ende për dëmet që ka shkaktuar.

TË TJERA