“Po më akuzon e lë shtëpinë tani”, Fifit i bie të fikët live gjatë transmetimit

 “Po më akuzon e lë shtëpinë tani”, Fifit i bie të fikët live gjatë transmetimit

Këngëtarja është ndjerë jo dhe mirë.

E gjitha ka ndodhur si shkak i debatit mes Dj Pm dhe Sarës lidhur me puthjen e shkëmbyer e cila kishte acaruar Fifin, shkruan lajmi.net.Ndërkohë, derisa bisedonte me opinionisten Balina Bodinaku, kjo e fundit e cila edhe e akuzonte këngëtaren se po e përdor situatën e Dj Pm me Sarën për lojë asaj i bie të fikët.

TË TJERA