Prishtina tregohet e madhe, fiton me rezultat të lartë ndeshjen e parë

 Prishtina tregohet e madhe, fiton me rezultat të lartë ndeshjen e parë

Prishtina ka shënuar fitore në duelin e parë të Ligës së Konferencës.

Me rultatin 4:1, Prishtina mposthi Kampionin e Uellsit, Connahs, shkruan Korrekt Press.

Bekteshi shënoi i pari për epërsinë 1:0.

Ndërsa në pjesën e dytë shënuan edhe Otto John dy here dhe Endrit Krasniqi.

Ndeshja e kthimit zhvillohet pas një jave,

TË NGJASHME