Publikohet video +18 e Arjonit dhe Serenës, dalin nudo në plazh

 Publikohet video +18 e Arjonit dhe Serenës, dalin nudo në plazh

Çifti nuk njohin fare limite.

Ish-konkurrenti i “zhurmshëm” i “Përputhen”, Arjon Luli, vëmendjen më të madhe e mori kur u largua nga programi.

Ai fillimisht u komentua shumë për foton në shtrat me Ana Lleshin, ndërsa më pastaj filloi lidhje me Serena Sulën.

Çifti janë pothuajse kudo të pandarë nga njëri-tjetri, ndërsa nuk mungojnë edhe postimet provokuese të tyre.

Së fundi, dyshja po shijojnë pushimin në plazhet e Shqipërisë, teksa kanë lënë të gjithë pa fjalë me paraqitjen.

Arjoni dhe Serena u shfaqën nudo në plazh dhe këtë e treguan edhe përmes fotografive që i postuan në rrjete sociale.

Në një video, Serena shihet duke bërë ‘twerk’ e zhveshur, ndërsa Arjoni me shaka e pyet se ku i kanë mbetur bikinit. /Lajmi.net/

TË TJERA