Shabani i Llapit godet me shkelm futbollistin e Malishevës që ishte i shtrirë (VIDEO)

 Shabani i Llapit godet me shkelm futbollistin e Malishevës që ishte i shtrirë (VIDEO)

Sot është zhvilluar në takim shumë interesant në Superligën e Kosovës mes KF Llapit dhe FC Malishevës.

Ky takim përfundoi me rezultat të thellë 3-0 në të mirë të skuadres së drejtuar nga Arsim Thaqi, shkruan Sheshi.info

Pas përfundimit të ndeshjes, mediat kanë kapur momentin kur lojtari i Llapit, Kushtrim Shabani, ka goditur me shqelm futbollistin e Malishevës.

TË NGJASHME