Tri super sfida sot në Superligë

 Tri super sfida sot në Superligë

Xhiroja e shtatë në Superligën e Kosovës starton sot me tri ndeshje shumë interesante.

Padyshim se ndeshja kryesore do zhvillohet në Gjilan, aty ku “kuqebardhët” do t’i bëjnë konak skuadrës së Llapit, shkruan Sheshi.info

Interesant pritet të jetë edhe në Skenderaj aty ku do përballen Drenica dhe Malisheva.

Në Suharekë skuadra e drejtuar nga Bekim Isufi, Ballkani, do ta pres ekipin e Feronikelit.

Të gjitha ndeshjet startojnë nga ora 15:00.

TË TJERA