Digiqole ad

Vajza e Lutfi Hazirit hapave të babait, poston fotografi nga zyrat e LDK’së

 Vajza e Lutfi Hazirit hapave të babait, poston fotografi nga zyrat e LDK’së

Vajza e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirit, është duke i ndjekur hapat e babait.

Ajo shpesh herë shihet duke marrë pjesë në tubime të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe në zyrat e tyre.

Njëjtë ka vepruar edhe dje gjatë ditës, kur është lajmëruar përmes disa fotografive nga zyrat e LDK’së.

Kënga studimet i ka kryer në Universitetin e Shefield në Selanik.

Ajo numëron 23 mijë ndjekës në “Instagram”, ndërsa shpesh herë është në vëmendje të mediave rozë për shkak të formave të trupit saj.

TË NGJASHME