Digiqole ad

Vdes i riu nga Presheva

 Vdes i riu nga Presheva

Një djalë i ri nga Presheva, ka vdekur.

Këtë e ka bërë të ditur kreu i Preshevës, Shqiprim Arifi, por ai nuk jep detaje nëse vdekja ishte natyrale, apo i riu ka qenë i prekur nga ndonjë sëmundje.

Postimi i tij i plotë:

Lajm shokues për ndarjen e hershme nga jeta të Flamurit.

Flamuri ishte një djalë shembull, i edukuar dhe i shkolluar, i afërt me të gjithë dhe me të gjitha tipare pozitive.

Në këto momente të vështira jemi afër familjes Kadriu dhe ndajmë dhimbjen së bashku

TË NGJASHME