VIDEO/ Aksioni anti-kanabis në Krujë, kush janë 16 të arrestuarit

 VIDEO/ Aksioni anti-kanabis në Krujë, kush janë 16 të arrestuarit

Zbardhen detaje të reja nga operacioni anti-kanabis në Krujë. Abcnews.al mëson emrat e 16 personave të arrestuar gjatë këtij aksioni.

Të arrestuaarit janë Asllan Deliu, Marsel Loci, Eldi Kaceli, Indrit Kullaj, Dashamire Deliu, Musait Vathi, Xhavit Kullaj, Dashamir Kullaj, Ferit Kullaj, Erlind Almeta, Fetije Kullaj, Refik Deliu , Erjon Deliu , Flamur Halili, Ervin Perlica dhe Sokol Kullaj.

Ndërkohë në përfundim të operacionit të zhvilluar ditën e djeshme, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, në një takim të shkurtër në terren ka forcat e policisë që morën pjesë në operacion, për përkushtimin dhe profesionalizmin e treguar.

TË TJERA