Zeka: Përparim Rama është fati i fëmijëve të mi, me krahasu Ramën me Vitinë është si t’i krahasosh trenat japonezë me trenin Tiranë-Durrës ‘quku quku quk’

 Zeka: Përparim Rama është fati i fëmijëve të mi, me krahasu Ramën me Vitinë është si t’i krahasosh trenat japonezë me trenin Tiranë-Durrës ‘quku quku quk’

Gazetari dhe analisti Milaim Zeka, ka bërë një deklaratë interesant lidhur me dy kandidatët e balotazhit për të parin e Komunës së Prishtinës, raporton Insajderi.

Zeka është shprehur se të krahasohet Përparim Rama, kandidati nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës me Arben Vitinë, ish minstër i Shëndetësisë nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje është si t’i krahasosh trenat japonezë me trenin Tiranë-Durrës ‘quku quku quk’.

TË TJERA