Zeneli: Mësuam leksion nga Spanja, tani përgatitemi me Reims për fundin e sezonit

 Zeneli: Mësuam leksion nga Spanja, tani përgatitemi me Reims për fundin e sezonit

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Arbër Zeneli ka thyer heshtjen pas humbjes ndaj Spanjës.

Kosovari përmes një postimi në rrjetin social ‘Instagram’ shkroi se e mësuan leksionin, transmeton lajmi.net.

Postimi i tij i plotë:

“Kemi mësuar leksion dhe e morëm me vete. Tani rikthehem te Reims dhe përgatitemi për pjesën e fundit të edicionit”, shkroi ai.

TË NGJASHME