Zyrtare: Gjilani prezanton goditjen e radhës

 Zyrtare: Gjilani prezanton goditjen e radhës

Gjilani vazhdon me prezantimet e transfereve të reja.

Augustin Torassa, është përforcimi më i ri i klubit gjilanas, shkruan Gazeta Olle.

Zyrtarizimi i këtij transferi u bë nga faqja zyrtare e klubit.

Kontrata me futbollisin e ri të skuadrës vlen për dy sezonet e ardhshme.

32 vjeçari ishte pjesë e Tiranës dhe në 49 paraqitje ai ka realizuar plotë 7-të gola.

Ndërsa skuadra e Ismet Munishit, është përforcuar edhe me Elton Cale, Albert Dabiqajn dhe Yll Hoxhën.

TË NGJASHME